SKU: EV0886-001-51 UPC: 886549214173
List Price: 2.578.000 VND
促销价 677.000 VND
(73% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 115.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Spirit for Kids, Unisex Sunglasses, EV0886-001-51
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
EV0886-001-51
Brand Name
Nike
Collection
Spirit for Kids
Features
Arm length
115.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Silver Flash
Frame color
Black
Frame fit
Youth-Fit
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Silver
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
51.0 mm