SKU: VPP100550Z21 UPC: 190605462812
List Price: 6.023.000 VND
促销价 2.849.000 VND
(52% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Women's Opticals, VPP100550Z21
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VPP100550Z21
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Marbled Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm