SKU: RNB6005-S-VK6-57 UPC: 197737030490
List Price: 8.000.000 VND
促销价 1.139.000 VND
(85% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Unisex Sunglasses, RNB6005-S-VK6-57
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB6005-S-VK6-57
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
White
Detailed lens color
Smoke
Frame color
White
Frame material
Acetate
Frame shape
Shield
Lens color
Grey
Lens width
57.0 mm