SKU: VTU0224806DQ UPC: 751286354041
List Price: R 1,308.00 ZAR
促销价 R 465.00 ZAR
(64% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 48.0 mm
  • Bridge Width: 23.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Unisex Opticals, VTU0224806DQ
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VTU0224806DQ
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
23.0 mm
Detailed frame color
Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
48.0 mm