SKU: CK18102S-199-55 UPC: 883901101652
(88% Off)
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Calvin Klein, Men's Sunglasses, CK18102S-199-55
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
CK18102S-199-55
Brand Name
Calvin Klein
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
White/Black Stripes
Detailed lens color
Solid Light Blue
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
Blue
Lens width
55.0 mm