SKU: CARRERA1056-S-08A-61 UPC: 716736777740
(82% Off)
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 11.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Carrera, Men's Sunglasses, CARRERA1056-S-08A-61
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
CARRERA1056-S-08A-61
Brand Name
Carrera
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
11.0 mm
Detailed frame color
Black Grey
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Shield
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
61.0 mm