SKU: SF201S-6015002 UPC: 886895403474
(81% Off)
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 60.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Ferragamo, Fashion, Men's Sunglasses, SF201S-6015002
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SF201S-6015002
Brand Name
Ferragamo
Collection
Fashion
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Black
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
60.0 mm