SKU: GG2145-21X-59 UPC: 664689959402
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Guess, Unisex Sunglasses, GG2145-21X-59
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
GG2145-21X-59
Brand Name
Guess
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
White Blue
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Shield
Lens color
Grey
Lens width
59.0 mm