SKU: LO799S-001-69 UPC: 886895780797
(80% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 69.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
Additional Features
Longchamp, Women's Opticals, LO799S-001-69
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
LO799S-001-69
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
69.0 mm