SKU: MIS0075-S-RHL-59 UPC: 716736426785
(81% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Missoni, Women's Sunglasses, MIS0075-S-RHL-59
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
MIS0075-S-RHL-59
Brand Name
Missoni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Brown
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
59.0 mm