SKU: MOS093-S-C9A-53 UPC: 716736343549
(80% Off)
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Moschino, Women's Sunglasses, MOS093-S-C9A-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
MOS093-S-C9A-53
Brand Name
Moschino
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Red
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Red
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm