SKU: RNB1059-G-S-807-57 UPC: 716736698922
(86% Off)
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1059-G-S-807-57
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB1059-G-S-807-57
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens width
57.0 mm