SKU: DK113S-717-58 UPC: 886895484718
(80% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
DKNY, Men's Sunglasses, DK113S-717-58
SKU
DK113S-717-58
Brand Name
DKNY
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Gold Neon Orange
Detailed lens color
Brown
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
58.0 mm