SKU: L982S-600-53 UPC: 886895572637
(79% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Lacoste, Men's Sunglasses, L982S-600-53
SKU
L982S-600-53
Brand Name
Lacoste
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Matte Red
Detailed lens color
Brown
Frame color
Red
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
Brown
Lens width
53.0 mm