SKU: RNB1071-S-10A-56 UPC: 716736792606
(84% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1071-S-10A-56
SKU
RNB1071-S-10A-56
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Beige
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Beige
Frame shape
Shield
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm