SKU: RNB5041-S-KB7-54 UPC: 716736926940
(81% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5041-S-KB7-54
SKU
RNB5041-S-KB7-54
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Grey
Frame shape
Rectangular
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm