SKU: RNB6006-S-086-51 UPC: 197737045814
(82% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 24.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB6006-S-086-51
SKU
RNB6006-S-086-51
Arm length
145.0 mm
Bridge width
24.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Green
Frame color
Brown
Frame shape
Round
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
51.0 mm