SKU: RNB7038-G-S9W-53 UPC: 827886066766
(89% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7038-G-S9W-53
SKU
RNB7038-G-S9W-53
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Blue Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm