SKU(재고 관리 코드): ML4038-46-SLF-PLTIND UPC: 840422725866
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 46.0 mm
  • Bridge Width: 23.0 mm
  • Arm Length: 142.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Garrett Leight, MARMONT COMBO S, Unisex Sunglasses, ML4038-46-SLF-PLTIND
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
ML4038-46-SLF-PLTIND
Brand Name
Garrett Leight
Collection
MARMONT COMBO S
Features
Arm length
142.0 mm
Bridge width
23.0 mm
Detailed frame color
Slate Fade Platinum
Detailed lens color
Indigo
Frame color
Grey
Frame material
Metal and Acetate
Frame shape
Round
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
46.0 mm