SKU(재고 관리 코드): MK3069-1894-54 UPC: 725125402767
(70% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Michael Kors, Edgartown, Women's Opticals, MK3069-1894-54
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MK3069-1894-54
Brand Name
Michael Kors
Collection
Edgartown
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Green
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Green
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm