SKU: OR5036-026-49 UPC: 889214364258
List Price: 716.00 SAR
促销价 145.00 SAR
(79% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Adidas, Men's Opticals, OR5036-026-49
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
OR5036-026-49
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Crystal
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
White
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
49.0 mm