SKU: SP5007-056-60 UPC: 889214250568
List Price: 484.00 SAR
促销价 305.00 SAR
(36% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 60.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Adidas, Sport, Men's Opticals, SP5007-056-60
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SP5007-056-60
Brand Name
Adidas
Collection
Sport
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
60.0 mm