SKU: BE2431-4166-52 UPC: 8056262454763
List Price: 1,264.00 SAR
促销价 470.00 SAR
(62% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Burberry, Women's Opticals, BE2431-4166-52
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
BE2431-4166-52
Brand Name
Burberry
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Checker Lichen
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm